Kontynuacja serii

Nowe rozdanie – blog

Pisarka K.N. Haner i książka “Nowe rozdanie”

Letnie wieczory są tymi kiedy warto usiąść z książką i zanurzyć się w dobrej lekturze. Literatura romansu jest świetnym sposobem na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Spotkanie bohaterów, którzy przeżywają swoją pierwszą miłość czy też gorący romans jest odświeżające po szarej, nudnej rutynie codzienności. Pisarka, którą warto znać jest zdecydowanie K.N. Haner, która stworzyła serię Efekt Ericka. Jest to saga, która doczekała się trzech tomów, a najnowszy z nich “Nowe rozdanie” ma premierę już wkrótce (https://www.taniaksiazka.pl/nowe-rozdanie-k-n-haner-p-1536168.html).

Pisarka K.N. Haner – kim jest?

K.N. Haner to nazwisko, które może zwodzić. W końcu brzmi ono amerykańsko, a w każdym przypadku zagranicznie. Jednak pozory w tym przypadku mylą, ponieważ pisarka jest polską twórczynią, która jednak zdecydowała się na pseudonim. Prawdziwe dane pisarki to Katarzyna Nowakowska. Jest ona kobietą po 30, która od ponad 5 lat aktywnie pisze i publikuje swoje książki. Jej książki skupiają się na gatunkach takich, jak romans oraz powieści erotyczne. Jest ona uwielbiana przez swoje czytelniczki, które okrzyknęły Haner mianem królowej dramatów. Tytuł ten niewątpliwie jest jest sporym uznaniem dla pisarki. Polka w wolnym czasie uwielbia również gotować oraz czytać, nie tylko swoje powieści. Na dorobek pisarki składa się 35 książek, z czego 16 pozycji nowi miano bestsellera. Jedną z nowszych pozycji pisarki jest Efekt Ericka- seria, która wkrótce ma premierę trzeciego, najnowszego tomu. “Nowe rozdanie” to tytuł książki.

Książka “Nowe rozdanie”

Książka “Nowe rozdanie” to premierowa pozycja pisarki K.N. Haner, która jest następstwem drugiego tomu serii. Książka nosiła tytuł “Wyższe sfery”, a historia, którą opowiadała skupiała się na związku Ericka z główną bohaterką serii, którą jest Megan Donell. Ich związek mimo, że burzliwy to jednak przetrwał wiele. W książce “Nowe rozdanie” Erick i Megan powrócą jednak ich związek nie będzie tutaj główny problemem. Stanie się nim stan zdrowia Megan. Dziewczyna dowie się od swojego ojca pewnej sekretnej informacji, która zawarzy na tym co będzie się działo w przyszłości. Otóż dziewczyna zaraz po tym jak ojciec zdradzi jej tajemnice będzie musiała dowiedzieć, że ma w ciele krwiaka, który stanowi dla niej zagrożenie. Operacja okaże się koniecznością jednak będzie ona niosła ze sobą nieoczekiwane skutki. Megan Donell po tym jak przeszła operację i jej krwiak został usunięty ma problemy z pamięcią. Jak długo ten stan będzie trwał? Nie wiadomo, na szczęście Erick cały czas jest tuż obok.